Instagram

Nabídka vozů - Volvo XC70

Crossover Volvo XC70 je jasná volba pro ty, kteří uznávají aktivní životní styl a rádi si vychutnávají požitek z jízdy. Crossover Volvo XC70 si rozumí s každým terénem. Ať už jste ve městě či na venkově, cestujete po pohodlné silnici nebo nerovné cestě, všude si vychutnáte pocit komfortu a bezpečí, který právě XC70 nabízí.

Díky funkční technice si dokáže poradit i v bahně i na sněhu a stále bude v každém okamžiku dbát na bezpečí své posádky. Jde o klasiku mezi crossovery / SUV a dá se o něm mluvit jako o dvojčeti prostorného kombi vyšší střední třídy Volva V70. 

Volvo XC70 je vyváženým autem pro volný čas, který hýčká pasažéry na předních i zadních sedadlech v každé situaci. S sebou si přitom díky prostornému kufru mohou odvést prakticky vše pro své koníčky či oblíbené sporty. Pasažéři si mohou během jízdy vychutnat luxusní interiér s precizní ergonomií, v němž se bude cítit jako doma. S nadsázkou lze říct, že veVolvu XC70 opravdu lze bydlet.Drsný kombík má komfortně naladěný podvozek, díky němuž si posádka užije i delší cestování, například výjezd do Alp či k moři s rodinou nebo přáteli. Adaptivní podvozek ale nabízí možnost si s vozem i trochu zařádit. Při zmiňovaných výletech za dobrodružstvím vás nadchne především zavazadelník, který při objemu 555 litrů v základním uspořádání poskytuje opravdu nadstandardní prostor.

Vovlo XC70 je praktický kombík do terénu – každý by jistě očekával nevzhlednou krabici, která vás sice odveze, kam chcete, ale moc parády neudělá. Jenže Volvo vzalo to nejlepší z praktičnosti kombíků a spojilo to se skandinávským designem. Díky tomu je Volvo XC70 líbivým vozem, který se bude líbit jak mužům, tak ženám, které častěji než na praktičnost, se dívají na design

Vyhledávání vozů podle parametrů

Řadit podle

Značka Cena Rok výroby

Nevybrali jste si vůz z naší nabídky? - Nevadí dovezeme vám auto na přání

Novinky

19. 10. 2019

Nedělní otevírací doba

Vážení zákazníci, vzhledem k Vašemu zájmu o nedělní koupi vozu Vám rádi vycházíme vstříc a s…

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Prodejní plocha - provozovna:
Kamýcká 40/7
160 00 Praha 6

Telefon
+420 778 004 005
+420 774 420 205
+420 732 804 804
E-mail
rusek@autozdovozu.cz
ludvik@autozdovozu.cz
michal@autozdovozu.cz
Akce - prodloužená záruka

Značky v nabídce

Naše služby

  • prodej vozů ze zahraničí
  • zánovní vozy s velkou výbavou
  • individuální dovoz
  • výhodné financování vozů formou leasingu nebo úvěru na automobil

Financování

  • výhodné financování vozů formou úvěru nebo leasingu
  • jednoduché a rychlé schválení do 1 hodiny
  • akontace od 0%
  • variabilní délka splácení
Financování

Odběr novinek

Chcete-li být informování o novinkách v naší nabídce prostřednictvím emailu, prosíme vložte Váš email do formuláře.