Instagram

Volvo XC60

Crossover Volvo XC60 se dá jednoduše vystihnout třemi slovy: inovace, bezpečnost, krásný design. Silueta vozu na první pohled zaujme svou elegancí, lehkostí a zároveň sympatickou dynamikou. Milovníci klasických SUV se však nemusí bát, robustnost Volvu XC60 zůstala.

 Neméně zajímavý je i fakt, že dokonale spojuje vlastnosti kombi a SUV. SUV Volvo XC60 se skvěle hodí do jakéhokoliv prostředí a poradí si s jakýmkoliv terénem, který budete chtít se svým vozem zdolat. Díky kombinaci robustnosti a funkčního stylu, se budete v tomto voze cítit opravdu bezpečně.

Zadní svítilny s diodovou vlnovkou zajistí, že vůz na silnici rozhodně nikdo nepřehlédne. Inovace u modelu Volvo XC60 šly tradičně ruku v ruce s nekompromisní bezpečností, která je jednoznačnou devízou všech vozů značky Volvo. Proto jako vůbec první vůz ve své kategorii nabízí tento vůz systém City Safety, který zajistí zastavení či zpomalení vozu v okamžiku, kdy detekuje pomalejší vozidlo před vámi.

 Uvnitř na řidiče čeká špičkový interiér. Palubní deska s dokonale čitelnými přístroji je vyrobena z vysoce kvalitních a také příjemných materiálů. Design palubní desky je tradiční a skvěle se doplňuje s velkým volantem, který je poznávacím znamením každého vozu značky Volvo.

 Vynikající sedadla, díky kterým je sezení velice komfortní, pak ještě více umocňují požitek z jízdy. Zavazadlový prostor má objem 490 litrů, na což si rozhodně nelze stěžovat. K dispozici je také velké množství doplňků a příslušenství, které při cestování za zábavou, sportem a zážitky jistě oceníte.

Nevybrali jste si vůz z naší nabídky? - Nevadí dovezeme vám auto na přání

Novinky

19. 10. 2019

Nedělní otevírací doba

Vážení zákazníci, vzhledem k Vašemu zájmu o nedělní koupi vozu Vám rádi vycházíme vstříc a s…

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Prodejní plocha - provozovna:
Kamýcká 40/7
160 00 Praha 6

Telefon
+420 778 004 005
+420 774 420 205
+420 732 804 804
E-mail
rusek@autozdovozu.cz
ludvik@autozdovozu.cz
michal@autozdovozu.cz
Akce - prodloužená záruka

Značky v nabídce

Naše služby

  • prodej vozů ze zahraničí
  • zánovní vozy s velkou výbavou
  • individuální dovoz
  • výhodné financování vozů formou leasingu nebo úvěru na automobil

Financování

  • výhodné financování vozů formou úvěru nebo leasingu
  • jednoduché a rychlé schválení do 1 hodiny
  • akontace od 0%
  • variabilní délka splácení
Financování

Odběr novinek

Chcete-li být informování o novinkách v naší nabídce prostřednictvím emailu, prosíme vložte Váš email do formuláře.